Ürün Arama
Teklif İste
İnstagram
Linkedin
Facebook

Dünyayı bekleyen en büyük tehlike, onu başkalarının kurtaracağına inanmaktır!

COLD PANEL, küresel barışın sürdürülebilmesi ve gıda güvencesinin sağlanması adına ciddi Ar-Ge yatırımları yapmakta ve projeler geliştirmektedir.

COLD PANEL olarak, dünyaya ve insanlığa fayda sağlayacak yatırım ve projeler için çalışır, bir olmanın ve enerjimizi doğru kullanmanın gücüne inanırız.

Tutkumuz bulaşıcıdır, her gün yeni şeyler öğrenmek için heyecanlanır bizim gibi insanlarla birlikte çalışmaktan tarifsiz mutluluk duyarız.

Bizimle birlikte yapabileceklerinin sınırsız olduğuna inanıyorsan seni de bu güzel ekibimizde görmek isteriz.

Cold Panel' de staj veya iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki yolları izleyebilirsin:

Tüm personel ve stajyer ihtiyaçlarımız için https://www.linkedin.com/company/cold-panel-endustriyel-sogutma şirket profilimizde ilan yayınlanmakta ve tüm işe alım süreçlerimiz bu siteden yönetilmektedir.

CV bankası olarak da aynı site kullanılmakta, email ve kağıt ortamında başvuru kabul edilmemektedir. Çünkü emaille ve kağıt ortamından gelen özgeçmişler ihtiyaç dâhilinde filtrelenememekte ve güncelliğini kısa sürede yitirebilmektedir.

Güncel personel ve stajyer ihtiyaçlarımızı https://www.linkedin.com/company/cold-panel-endustriyel-sogutma üzerinden takip edebilir, size uygun bir ilan olduğunda, ön yazınızda kendinizle ilgili detayları anlatarak sistem üzerinden başvurabilirsin.