Ürün Arama
Teklif İste
İnstagram
Linkedin
Facebook

Kuruluş amacı, kuruluştan sonraki yol haritası ve devam eden süreçte rotası itibarı ile Cold Panel Endüstriyel Soğutma, kalite, hizmet, fiyat gibi 3 temel öğeden oluşan ticaret anlayışını en ergonomik hali ile siz değerli müşterilerine ulaştırmayı hedeflemekte ve her geçen gün bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

11 senelik sektör tecrübesi ile firmamız, endüstriyel soğutmanın konusuna dahil soğuk depo panellerinin, soğutma gruplarının, soğuk depo kapılarının ve bu eksendeki diğer yan ürünlerin, sipariş, üretim, sevkiyat, garanti ve talep dahilinde montaj şekli ile müşterilerine ulaşmasını sağlar.

Bu ürün ve hizmetlere ek olarak aynı ilerleyiş şemasında (sipariş, üretim, sevkiyat, garanti, montaj) endüstriyel mutfaklardaki davlumbazdan çıkan yağı, dumanı aynı zamanda sanayi, tekstil gibi sektörlerde de oluşan yağ, duman, toz gibi partikülleri tutmakta uygulanan elektrostatik filtre ürününü de portföyümüze kattık.

 

7.500 m² üretim ve lojistik alanı ile Bursa fabrikamız, lokasyonu itibarı ile de yurt içi ve yurt dışı müşterilerine ayrı avantajlar sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce müşterimiz, iş ortaklarımız, referanslarımız ve bu yaygın ticari ilişkilerden kaynaklı, her bölge ve ülkede servis olanaklarımız bizlere, sizlere ayrı bir katma değer sağlamaktadır.

 

Unutmayın, her panel COLD PANEL değildir!

Kimyasında hep daha iyi hizmet anlayışı olan COLD PANEL ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA'ya hoş geldiniz…