Ürün Arama
Teklif İste
İnstagram
Linkedin
Facebook

Uzun Ömürlü Gıdalar İçin Soğuk Oda Kullanımı

Uzun Ömürlü Gıdalar İçin Soğuk Oda Kullanımı

Gıda sektörü soğuk oda konusunda en fazla ihtiyaç duyulan sektörlerden biridir. Gıda ürünlerinin saklama koşullarının belli bir ısı seviyesinde tutulması gerekmektedir. Bu nedenle saklama koşullarının doğru sağlanabilmesi oldukça önem arz etmektedir. Kurulumunu ve üretimini yapığımız soğuk odalar -22ile +12 sıcaklık seviyesine göre ayarlanabilmektedir. Uzun ömürlü gıdalar için soğuk odaların kullanımı günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir. 

Ayarlanabilir farklı sıcaklık seçenekleriyle gıdalarınıza en uygun olan dereceyi ayarlayabilir, doğru muhafaza koşullarını sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra odalarda kullanılmak üzere iç aksesuarlardan biri olan soğuk oda panelleri ile çok ürünlerinizin çok daha uzun olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz taşınabilir özellikteki konteyner tipi soğuk odalarımızı tercih edebilir, işletmeniz için kolaylıklar sağlayabilirsiniz. 

Özellikle balıkçılık gibi gıda alanlarında kullanılan konteyner tipi soğuk odaların, taşınabilir olma özelliği oldukça fayda sağlamaktadır. Tarla veya dağlık arazilerde dahi kullanılabilen bu odalar, kullanım kolaylığı ve düşük maliyetli olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir.

Ticari anlamda rekabet konusunda öne geçebilmeniz için, tazeliğini koruyan gıdalar çok önemlidir. Gıda türüne göre 1 haftadan 2 yıla kadar saklama koşullarını sağlayabilmeniz mümkündür. Ayrıca yalnızca gıda sektöründe değil, endüstriyel ve tıbbi ürünler alanında da oldukça fazla tercih edilmektedir. Soğuk oda çeşitlerimizi sitemiz üzerinden inceleyerek ya da yine sitemizde bulunan iletişim adreslerimizden bize ulaşarak, detaylı bilgi edinebilirsiniz

Bizden Haberler