COLD PANEL

ARAMA

+

HAKKIMIZDA

COLD PANEL SOĞUTMA

Kuruluş amacı, kuruluştan sonraki yol haritası ve devam eden süreçte rotası itibarı ile Cold Panel Endüstriyel Soğutma, kalite, hizmet, fiyat gibi 3 temel öğeden oluşan ticaret anlayışını en ergonomik hali ile siz değerli müşterilerine ulaştırmayı hedeflemekte ve her geçen gün bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

11 senelik sektör tecrübesi ile firmamız, endüstriyel soğutmanın konusuna dahil soğuk depo panellerinin, soğutma gruplarının, soğuk depo kapılarının ve bu eksendeki diğer yan ürünlerin, sipariş, üretim, sevkiyat, garanti ve talep dahilinde montaj şekli ile müşterilerine ulaşmasını sağlar.

Bu ürün ve hizmetlere ek olarak aynı ilerleyiş şemasında (sipariş, üretim, sevkiyat, garanti, montaj) endüstriyel mutfaklardaki davlumbazdan çıkan yağı, dumanı aynı zamanda sanayi, tekstil gibi sektörlerde de oluşan yağ, duman, toz gibi partikülleri tutmakta uygulanan elektrostatik filtre ürününü de portföyümüze kattık.

 

7.500 m² üretim ve lojistik alanı ile Bursa fabrikamız, lokasyonu itibarı ile de yurt içi ve yurt dışı müşterilerine ayrı avantajlar sunmaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışındaki yüzlerce müşterimiz, iş ortaklarımız, referanslarımız ve bu yaygın ticari ilişkilerden kaynaklı, her bölge ve ülkede servis olanaklarımız bizlere, sizlere ayrı bir katma değer sağlamaktadır.

 

Unutmayın, her panel COLD PANEL değildir!

Kimyasında hep daha iyi hizmet anlayışı olan COLD PANEL ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA'ya hoş geldiniz…

  • Iso 18001
  • CE Belgesi
  • TSE HYB Belgesi

MİSYON & VİZYON

MİSYONUMUZ
Cold Panel Soğutma Olarak

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun ürünü sunan, yaygın servis ağı ve alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ
Cold Panel Soğutma Olarak

Türkiye'nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimime hitap eden, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, saygın ve piyasa değeri yüksek, bir firma olmaktır.

24/7 ULAŞABİLME

Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz...

SERVİS

Yaygın Servis Ağı...

YEDEK PARÇA

Yedek Parça Garantili Hizmet...

ZAMANINDA TESLİMAT

50 Yılın vermiş olduğu tecrübe ile...

Unutmayın Her Panel Cold Panel Değildir.